Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud esetleg könnyen...

Valaki tud esetleg könnyen kezelhető vízjel mentes videóvágóról és photoshopp alkalmazásról gépre?

Figyelt kérdés
Sziasztok, amatőr meme készítéshez szeretnék találni egy kis photoshopp programot illetve egy kis videóvágót amit egyszerű kezelni, nem tesz ki vízjelet ha végeztem és mentettem a anyagot, kisebb videókat szeretnék vágni, memeket össze rakni vízjelek nélkül. Valaki esetleg tud segíteni?
2022. nov. 12. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Képekhez Gimp, videókhoz meg Avidemux, vagy Virtualdub.
2022. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gimp, OpenShot
2022. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A gimpet már próbáltam, eléggé béna vagyok hozzá, esetleg más photoshopp progi?
2022. nov. 12. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Adobe Photoshop egy professzionális rétegkezelő képszerkesztő program neve, és nem a "képszerkesztő program" szinonimája. Ennek ingyenes és közel hasonló képességű alternatívája a Gimp. Ha nem vagy hajlandó vagy képes használni, a(z amúgy fizetős) Photoshopot sem tudnád, akkor ne keress ilyen kaliberű programot.

Ezek hiányában marad a Google, és rákeresel képszerkesztő programokra, majd kipróbálás után megtartod azt ami a szintednek megfelel. Vagy Windows alapú gépeken ott van gyárilag a Paint (és igen, itt jön be, hogy az neked már kevés, de a Gimp sok, és akkor találjuk hogy melyiket tudod majd használni a kettő között).

2022. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!