Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik vágóprogram megfelelő...

Melyik vágóprogram megfelelő erre a célra?

Figyelt kérdés

Szeretnék Harácsonyra készíteni egy ilyen homevideót a családomnak (apa, anya, testvérek...) amiben ilyen régebbi küföldi utakra mentünk, mindenfélét csináltunk, és sok rövid (5-10-15 mp-es) rész is van benne...

Ezeket szeretném kiválogatni, és szétvágdosni, külön-külön tenni őket, hogy utána zenére amit én/mi csináltunk a barátaimmal, tesómékkal annó, arra szeretném kvázi értelmesen, poénosan összevágni a jó jeleneteket..


Szóval melyik program/app lenne a legmegfelelőbb/legmegfelelőbbek erre?


Lehet PC, iPad, Android


Vagy mindeegyikre egyet-egyet


(Nagyon szeretek válogatni szoftverek között!)



Az úgy mégjobb ha a hangot is így tudom vágni!


(Én régesrégen mikor volt hozzá nagyonerős gépe bátyámnak, akkor Premieren, és AVID-on kezdtem el vágni, és akkor jól is ment kb 10-15 éve.. Most ilyen projektre melyik szoftver lenne alkalmas/legalkalmasabb?)

Ajánlhattok többet is!



2022. nov. 12. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre akármelyik videóvágó megfelel. A kdenlive pl ingyenes. De szokták még ajánlani a da vinci resolve-ot meg pár egyéb programot.
2022. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Húsz milliószor volt már kérdés. Bármelyik program jó erre.
2022. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!