Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az normális hogy magától...

Az normális hogy magától újraindúl a gépem csak azért mert frissít?

Figyelt kérdés
Néha menni szokott a gépem úgy hogy nem vagyok elötte, és csak hallom a másik szobából hogy újraindul és látom hogy tölti be a frissítéseket. Ez a második ilyen eset az utóbbi időben. Viszont annyi van hogy média szervernek állítottam be a gépem és van amikor streamelni fogok róla filmet nem lenne jó ha akkor is fogná magát és újraindúlna csak azért mert frissít. Ezt be lehet állítani hogy ne frissítsen így magától?
2022. nov. 13. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

De igen, kikapcsolható.

2022. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem oylan sürün vna ilyen havi egy alkalom talán amúgy.
2022. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

ez az időszak automatásan elvileg hajnal 2-3 között történik amikor a nincs használva a gép.

Ha meg ki van kapcsolva ilyenkor, akkor téged kérdez mikor inditod ujra.

2022. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha igazán fontos, hogy ne vegye át a frissítés az irányítást, azt csak buherált telepítővel lehet megoldani.
2022. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Minek ahhoz buherált telepítő hogy kilője az automatikus frissítést?
2022. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel máshogy nem lehet teljesen kilőni.
2022. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes nálam simán feljön jobb alsó sarokban piros pöttyel hogy frissítés van, ujra emg csak akkor indít ha rányomok, pedig nem buherált telepítőről ment fel a rendszer.....
2022. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
A munkaidőt állítsd be helyesen. Napi max 16 óra lehet. Ezen időtartományban nem indul újra. Ezen kívül igen. A gyári alapértelmezés szerinti idő nekem sem jó. Semmi mást nem kell állítgatni.
2022. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Régebbi Windows 10-nél nem voltak ilyen beállítási lehetőségek, újabbaknál már van. Frissítsd le a Windowsod.
2022. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Cubina ***** válasza:
56%

Nekem is állandóan ezt csinálta a windows 10, hiába tiltottam le magát a frissítést, hiába halasztottam el az időbeli beállítást. Nem csak az volt a gond, hogy újraindult, hanem hogy véletlenszerűen csinálta és ha nem mentettem el a munkámat, akkor elveszett az a rész.

A másik, hogy a frissítések után egyszerűen nem volt kép. Hallottam hogy feláll a rendszer, de a monitor nem reagált. Kihúztam, bedugtam, semmi.

Van másik monitorom, gondoltam, hogy azt rádugom, bejött a kép. Kihúztam, aztán rádugtam a régit és működött. Minden kéretlen frissítéskor ezt csinálta, még jó hogy az elsőnél eszembe jutott hogy megpróbálom másik monitorral, különben azóta is a fekete képernyőt nézném.

A frissítése után legalább 1 óráig csak telepítgetett mindenféle hulladékot, aztán meghülyült a rendszer (pedig új a gép is, új hardverekkel), és az újabb verzió miatt belassult a gép, egyes programokat nem engedett sehogy futtatni, eltüntek a személyre szabott beállításaim, és még sorolhatnám.

A Winaero Tweakerrel és egy másik programmal teljesen le tudtam tiltani a frissítéseket, be se jön a Windows Update, ha meg akarnám nyitni. Azóta nem indul újra a gép, a monitorral sincs gond. és minden úgy van, ahogy hagytam.

2022. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!