Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy a laptopomon a...

Miért fagy a laptopomon a Windows 11 mikor a Windows 10 olyan volt mint a villám illetve 16 nappal később visszaválthatok a meglévő licenszemmel a 10-re?

Figyelt kérdés
Majdnem két évig volt fent gond nélkül a Windows 10 a laptopomon mielőtt újratelepítettem. Majd telepítés után frissítettem Windows 11-re. Az első 1--1,5 héten még szinte semmi baj nem volt. De most sokkal jobban fagy az egész rendszer mint mikor az újratelepítés mellett döntöttem. 2022.11.05.-én frissen újratelepített Windows 10-ről frissítéssel váltottam 11-re majd pár nap után töröltem a Windows.old mappát. Most 16 nappal később mégis úgy döntöttem hogy visszaváltanék 10-re. Ha tiszta telepítéssel visszateszem akkor működni fog? Vagy már ugrott a licenszem?

2022. nov. 21. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Feladatkezelőben nézd meg, nem terheli le a laptopot valami nagyon? Illetve milyen laptopod van?
2022. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Óóóóó bammeg, rossz helyre tettem ki, ezer bocsi. remélem a modik észreveszik és átteszik.


Asus VivoBook S15 X512DA-BQ931 laptop. A memória 79%-on áll kihasználtságban és a legtöbbet a chrome eszi 6 megnyitott lappal 1200-1300MB-ot eszik utána 300MB alatt kicsivel az utorrent majd 150MB a Skype. A többi mind 100 MB alatt van.

2022. nov. 21. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!