Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet változtatni a skype...

Meg lehet változtatni a skype nevünket? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 20:08
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szerintem nem az volt a kérdés,hogy a gépünkről tudjuk-e törölni,hanem a skype rendszerben a skype-nevünket módosítani tudjuk-e ?

A válsz pedig: NEM lehet!!

2016. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt felhasználónévnek hívják. Amivel regisztráltál! Amit be kell írnod a jelszóval együtt mikor bejelentkezel. Azt sosem lehet kb máshol sem. (itt gyk-n se). De amire te gondolsz az a megjelenítendő név (amit mások látnak mikor a profilodra kattolnak) Azt bármikor át lehet írni, vagyis most 2016-ban. Nem tudom 6 évvel ezelőtt milyen volt. xD
2016. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Ez valami kabaré? A kérdés nem arról szólt hogy a Nevet hogy lehet megváltoztatni, vagy törölni, hanem a skype-nev-et hogy lehet módosítani.

Azt sajnos nem lehet módosítani.

Tegyük fel hogy a skpye nevem: liveid:687868tuzgjhg76, a nevem pedig Kis Thomas.

Nem azt akarom megváltoztatni, hogy Kis Thomas, hanem a liveid:-t akarom átírni pl FighterJohny-ra. Kis Thomas nevem meg maradjon.

Erre adjatok választ!

2019. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, már el lett mondva
2019. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Már lehet. Most csináltam meg, a következőképpen.


Skype-ba belépsz.

Beállítások

Saját profil (skype-on történő megjelenés)

Új oldalra visz, a Profilra, és ott átírod csak simán a skype nevedet arra, amire szeretnéd.

Visszalépve az új nevedet hozza már.


Mondom: Most csináltam meg 2 perccel ezelőtt.

2020. ápr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!