Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csak a videóhívás...

Miért csak a videóhívás funkciót tudom elérni az MSN messengerbe? Most akkor tényleg kivették a webkamerás kép küldése funkciót? :S

Figyelt kérdés
MSN Messenger 14.0.8117.416 -os verziót használom. Csak a videóhívás funkciót tudom elérni. Régebben a webkamerás kép küldése funkciót is elértem de most nem. Windows 7 Ultimate op.-t használok. ASUS K51AC notebookom van. A webcam progija jó mert más alkalmazás is könnyen kezeli a hardvert. Kedvesem Packard Bell EasyNote laptopján is ez a gond. Ua az op. azon is. Most akkor valóban kivették ezt a funkciót, mert több helyen is olvastam erről, vagy csak szoftveres a gond?
2010. szept. 29. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez történt. Új msn verziót tettem fel és azóta hiába teszek fel régebbit csak vidóhívást engedélyez. :(
2010. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!