Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Okozhatja a videókártya?

Okozhatja a videókártya?

Figyelt kérdés

Gépem:


Cpu: Core 2 Quad Q9550 2.83GHz

Ram: 4Gb DDR3 1333Mhz

Videókártya: Asus Ati Radeon 9550 256Mb


Nekem nagyon tetszik így ez a Q9550 és a 9550 Videókari na mindeggy...


Most az a problémám hogy elvittem ezt a videókarit

Asus Ati Radeon 9550 256Mb egy boltba ahol tuningal foglalkoznak és olyan eszméletlenül jól feltumingolták

3,700Ft.- ért hogy a teljesen mai játékokat szaggatás nélkül viszi de úgy teljesen mai hogy télleg.


Csak most az a baj hogy ezalatt a negyed hónap alatt harmadszorra indul újra a gép de csak netezés közben nem játék közben ez lehet a videókártya? Mert elég rosszkor csinálta ezt mindháromszor. Vagy lehet az hgy rég frissítettem a rendszert. De minden driver jó mert Driver Checker -t használok heti 1x rendszerességgel. De már rég nemfrissítettem és nbemis raktam újra a gépet már karácson óta és aztmondták félévente kell.


Tudom ez így feleslegesnek tűnik az egész kérdés de nem az mert az életem van a gépen nemakarm hogy lermoljon vagyis elromoljon az egész.


2010. szept. 29. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Fura egy hiba, főleg hogy ilyen ritkán jelentkezik. Tápegységed milyen? Mondjuk arra is nehéz gyanakodni így, ha ilyesmi probléma volna játéknál is újraindulna a gép.
2010. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 9550-et, ami csak AGP-s volt, hogyan szerkeszted bele egy DDR3-as alaplapba, amiből meg csak PCI-Express van?
2010. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerkeszteni panint -t be kell és nemhinném hogy ez az alaplap nemtámogatja a videókártyát. Simán bele megy.


A tápom 650w de a márkát nemtudom leolvasni úgyvan becsavarozva de lehet hogy valami ??CHIEF??

2010. szept. 29. 23:05
 4/5 A kérdező kommentje:

Paint*


Előbb megtanulok írni aztán osztom az észt... :D

2010. szept. 29. 23:06
 5/5 anonim válasza:
Szerintema tuning után nem elég neki a hűtés.
2010. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!