Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megoldani a...

Hogyan lehet megoldani a böngésző optimalizálást?

Figyelt kérdés
Akár Operára, akár Mozillára. Az a gond, nagyon "csúnyán" jelennek meg egyes weboldalak, és csak az I.Exploreren van kompatibilitási nézet. Segítség!
2010. szept. 30. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy lehet megoldani, hogy IExplorernek külön css-t csinálsz és azt egy feltételben hívod meg, a többinek meg egy másik css-t külön.

Általában nem szokott nagy gond lenni a többi között. Operánál fontos ha listát formázol, a line-height, vagy Firefox-nál oda kell figyelni, hogy a -moz- előtagú tulajdonságok csak nála működnek, mint Chrome esetében a -webkit-.


[link]

[link]

[link]


stb stb...

2010. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nagyon köszönöm de ez nekem nagyon magas, nem vagyok programozó... Az I.E. tökéletesen működik kompatibilitási nézetben, de pont azon az egy böngészőn nincs helyesírás ellenőrző program, ezért keresgéltem mást helyette. Amelyiken van h.ellenőrző azokon meg katasztrófa a betűk mínősége. Fogalmam sincs mit csináljak:-(((
2010. szept. 30. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig meg kell tanulnod, vagy pedig szakértőre bízni. Ez a kettő lehetőséged van.
2010. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!