Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VLC Media Playert érdemes...

VLC Media Playert érdemes használni még?

Figyelt kérdés
Azt írták páran, hogy nem biztonságos, ugyanis hackerek azon keresztül törnek fel rendszereket. Azóta megoldódott ez a probléma? Kapott új biztonsági frissítéseket? A VLC Media Playernél jobb videolejátszót nem találok, pedig sokat kipróbáltam azóta, de egyik sem tetszik.

2022. nov. 28. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imàdom
2022. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is, csak nem merem használni, mert sokan írták, hogy azáltal törték fel a számítógépüket
2022. nov. 28. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyod frissíteni magát meg nem szedsz le gyanús kínai oldalakról britniújszexvideója.avi szintű dolgokat, akkor nem lesz semmi gond.
2022. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A hackeres történetet úgy olvastam, hogy valamilyen megbuherált verziót terjesztettek a neten, nem pedig a rendes program volt sérülékeny. Mindig a hivatalos weboldalról kell letölteni a dolgokat, és a biztonsági frissítéseket is telepíteni kell, ezzel csökkentve a sérülékenységet.
2022. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a 3. hozzászóló is írja, ha nem csinálsz orbitális nagy hülyeségeket, akkor nem lesz gond, függetlenül attól, hogy milyen programot használsz. Én egy régi laptopon még mindíg Media Player Classic-ot használok Win 7 alatt. MPC-nek 5 éve megszűnt már a támogatottsága, Win 7-nek meg 2 éve, de mindkettő teszi a dolgát és semmi gond nincs velük.
2022. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azt írták páran, hogy nem biztonságos, ugyanis hackerek azon keresztül törnek fel rendszereket."

Mint itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

a #9-es hozzászólásomban kifejtettem: nem a VLC volt a hibás, csak annak teljesen szabályosan működő funkcióján keresztül töltöttek be kártékony kódokat levelezőszervereken (mi a manót keres egy levelezőszerveren médialejátszó alkalmazás?) keresztül.


"Azóta megoldódott ez a probléma?"

Nem volt vele probléma.


"Kapott új biztonsági frissítéseket?"

Mivel nem volt biztonsági probléma vele 2022-ben,

[link]

nem kapott, bár folyamatosan fejlesztik:

[link]

2022. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Jó de ez olyan alap dolog mint pl egy random .exe fàjlt sem nyitsz csak úgy meg.. legalàbbis anno ez egy alap PC-s szabály volt :D
2022. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Amióta Android van mindenki le van butulva, és csak tapogatózik egerészés helyett!
2022. nov. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!