Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe creative cloud diák...

Adobe creative cloud diák előfizetés?

Figyelt kérdés
Elő szeretnék fizetni Creative cloudra. Olvastam a feltételeket, nem bírtam kiigazodni benne. Most akkor ha havonta fizetem és egy éves hűségszerződés van és bármikor lemondhatom, viszont akkor kötbért számítanak? Ha kezdem egy próbaverzióval akkor most 7 vagy 14 nap előtt kell hogy lemondjam, hogy nem számlázzanak le egy random összeget, mivel az is benne van hogy a társaság értesítés nélkül emelheti össze-vissza a díjakat, stb.

2022. nov. 29. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Elő szeretnék fizetni Creative cloudra. Olvastam a feltételeket, nem bírtam kiigazodni benne. Most akkor ha havonta fizetem és egy éves hűségszerződés van és bármikor lemondhatom, viszont akkor kötbért számítanak? Igen bármikor lemondhatod. Nincs kötbér én ilyet nem találtam


Ha kezdem egy próbaverzióval akkor most 7 vagy 14 nap előtt kell hogy lemondjam, hogy nem számlázzanak le egy random összeget, mivel az is benne van hogy a társaság értesítés nélkül emelheti össze-vissza a díjakat, stb.


A próbaidőn belül bármikor lemondhatod. Az áremelésekről minimum 30 nappal korábban tájékoztatnak

2022. nov. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engem az érdekelne hogy csak az előfizetés összege van vagy van valami plussz költség is havonta. Mert kisbetűkben valami olyat írt, hogy 9.99 € adó
2023. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!