Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program van az internet...

Milyen program van az interneten amellyel egy viszonylag egyszerű szöveget le tudnék fordítani németre (csak egy képeslapra valót), anélkül, hogy különösebben tudnék németül (egy keveset értek), ja és amely ingyenes?

Figyelt kérdés
A német nagymamámat szeretném tájékoztatni néhány családi eseményről 5-6 mondatban, de hiába tudom összeszedni a szavakat, képtelen vagyok értelmes mondatokat alkotni, mert a nyelvtanhoz semmi közöm.
2008. dec. 25. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben a progiban magyarúl beírod a szöveget 34 nyelven perfectűl beszél ingyenes nagyon jó!Amire figyelned kell!: Jól figyelj lehet hogy kódot fog kérni de az ott van mellette 4 számjegyű beírod és fordít!És ki is nyomtathatod ha úgy akarod egyszerre csak 500 karaktert fordíthatsz le arra is figyelj de a fordítandó szöveg alatt ezt folyamatosan jelzi és mutatja hol tartassz!Ha további segítségre lenne szükséged bátran írjés BOLDOG KARÁCSONYT Itt a cím : [link]
2008. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, hát elég idióta fordítást végzett - ha nem tudtam volna mit akarok fordítani a lefordított szövegből egészen mást értek meg. De jobb mint semmi, csak minél egyszerűbb kifejezéseket kell használni s kerülni az összetett szavakat stb...
2008. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!