Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas Pro 13 verziót...

Sony Vegas Pro 13 verziót használom. Elavult verzió ? Érdemes frissíteni? Ez az utolsó verzió amit a Sony adott ki ? Használ valaki még régi verziót?

Figyelt kérdés
Melyik az első Magix verzió a 13 Pro -ból ? Melyik az utolsó amitt a Sony adott ki ? Verziószám ? Azért használom ezt a verziót , mert ezt még Sony adta ki. Tudom furcsán hangzik. Szerintem jobb verziók voltak azok amit a Sony adott ki.

2022. dec. 5. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Magix Vegas Pro 20 a legújabb verzió.

A 13 kissé elavult, de ha neked megfelel, el tudod benne végezni, amit kell akkor nem biztos, hogy érdemes frissíteni. Ez rajtad is múlik. Ha érdekel az új verzió frissíts! Ha tökéletesen elvagy a jelenlegin, akkor nem muszáj.

Én azt hiszem a 12-t vagy a 13-t használtam utoljára.

2022. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2022. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Kicsit debil szegény.
2022. dec. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!