Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor lejár a windows 8.1...

Amikor lejár a windows 8.1 támogatása?

Figyelt kérdés
Akkor még le tudom tölteni rá a google chromot vagy az edget? Vagy most tegyek félre portable változatot, vagy olyat ami offline installer? Vagy később is le tudom tölteni a rendes oldaláról és azt teszi fel ami utoljára volt hagyva?

2022. dec. 13. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Még egy darabig kijön majd rá. Ha már nem, akkor az az utolsó verzió ami kijött telepíthető marad, neten megtalálható lesz, még az XP-hez való is elérhető.
2022. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

A Windows 7 támogatása a google chrome által is csak mostanában lesz visszavonva, pedig a win 7 már régóta nem támogatott a microsoft által. Szóval én feltételek, hogy egy darabig támogatni fogják


Ettől függetlenül nem jó ötlet olyan os-t használni, ami nem kap frissítéseket, mert így a potenciális biztonsági rések nyitva maradhatnak

2022. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#7 "még az XP-hez való is elérhető"

Azért nem teljesen. Chrome-ból is, és Firefoxból is már csak valami ősrégi (50-es körüli verziószámú) változat érhető el hozzá, az újabbak fel sem települnek.

Persze, van MyPal, ami egy XP-kompatibilissé tett Firefox, de ez már más kérdés.

2022. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 pontosan ezt mondom, egy régi verzió elérhető hozzá, de beszerezhető. Arra jó hogy régi Flash oldalakat behozzon, modern oldalakat megnyitni ilyen gépen eleve nem szerencsés, nem csak azért mert a böngésző régi.
2022. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!