Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A ChatGPT nem lövi lábon...

A ChatGPT nem lövi lábon magát? Most mindenki ezt használja, és ezzel lehet hogy elárasztja a netet saját magával, ezért nem fog tudni fejlődni, mert csak magát látja viszont.

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
ChatGPT nincs a hálózatra csatlakoztatva, abból nem tud dolgozni. Egyszer scrape-elték vele a netet és annyit tud. Egyébként sem árasztották el vele a netet.
2022. dec. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Annyira mindenki ez használja, hogy egy mémet, meg ezt a kérdést leszámítva sehol nem találkoztam vele. :D
2022. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"ChatGPT nincs a hálózatra csatlakoztatva, abból nem tud dolgozni. Egyszer scrape-elték vele a netet és annyit tud. Egyébként sem árasztották el vele a netet."


Ezek szerint nem értetted meg a kérdést. A ChatGPT a tréningezés során használta és most nincs rákötve, de egymillió felhasználója lett 5 nap alatt, azóta már sokszorosa lehet, és az egész Faceboik tele van már ilyen belinkelt, bemásolt beszélgetésekkel, mert mindenki ezt próbálja, én csak 13 különböző csoportban találkoztam eddig vele. És akkor ezek csak a fórumok, de egy csomóan elkezdték használni, azaz különféle szövegeket iratnak vele, akár újságcikket is, amiről nem tudni, hogy igazából ő írta részben. Tehát ezzel magát az internet adatbázisát változtatják meg, és már soha nem lesz a régi, olyan értelemben, hogy egy olyan nagyjából intakt és valódi emberek által írt adatbázist már senki más nem fog tudni ezek után használni hasonló mélytanuló algoritmus fejlesztéséhez (akár nyelvi modell, akár chatbot) mint amit a GPT tett, azaz mindenkinek aki utánuk jön tönkretettték a netet, de legalábbis nagyon torzítják. És persze a GPT sem fog tudni annyira fejlődni, mert saját maguknak is torzítják.

2022. dec. 18. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
És szerinted az ilyen "Facebookon belinkelt csevegések" az internet = általa újból összeállítható adatbázis hány százalékát tennék ki? 0,00000000000001%?
2022. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"az egész Faceboik tele van már ilyen belinkelt, bemásolt beszélgetésekkel"


Lóf*szt van az vele tele ember :D se én se más ismerősöm még csak hallomásból se látott ilyet Facebookon. Lehet feliratkoztál 1-2 csoportra amibe osztogatják, azt ennyi. A hány millió csoportból is? Ezen kívül az internet = Facebook? Ember :D

2022. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ne hidd, hogy hülyék dolgoznak a NyíltMI-nél.
2023. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!