Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az utorrentéről 3-napig tart...

Az utorrentéről 3-napig tart letőlteni egy filmet, illetve ha elinditom a letőltést azt írja ki a peerek keresése! Hogyan tudnám vissza állítani, hogy rendesen töltsön le filmet és ne 3-napig tartson?

Figyelt kérdés
2022. dec. 19. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A uTorrent az a szoftver, amivel a torrentezni lehet. A torrent fájl, vagy magnet link honnan van (gondolom nCore?)

A letöltés sebessége többek között a seederek számától függ, ha ők kevesen vannak, vagy esetleg nincsenek is, akkor nagyon lassú lesz sok letöltő mellett.


Elállítottál valamit (pl. portok átengedését, tűzfalat) és utána lett csak lassú, de előtte mindig gyors volt?


uTorrent helyett egyébként javaslom a Transmission vagy Deluge progrit, azokban nincs reklám

2022. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy ez nem ncore hanem newinsane (ha jól írtam)
2022. dec. 19. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit gyors guglizás alapján találtam róla, hogy rationless tracker, azaz nem figyeli a feltöltési arányt, és ráadásul gyanítom, hogy kevesebben ismerik, így nem vagyok meglepve, ha kevés a seeder (vagy egyáltalán a peer)
2022. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!