Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Live Messenger -rel...

Windows Live Messenger -rel mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van 1 olyan érdekes dolog, hogyha bárki felvesz, vagy én felveszek bárkit, akkor nem írja ki se nála se nálam hogy felvettük egymást, csak mikor mind a ketten hozzáadjuk 1mást a partnerlistánkhoz, akkor elérhető mind2őnk és mind2őnknél levan tiltva a másik, szóval értitek :D Állítólag ez valami szolgáltatás hiba úgy hallottam, szóval levagyunk tiltva egymásnál, persze hozzáteszem új msn cím,sosem volt felvéve még az illető.. és hiába van letiltva, lekell tiltani még1x és feloldani, és csak utánna tudunk beszélni egymással. Ti tapasztaltatok ilyet?


2010. okt. 1. 19:10
 1/2 anonim válasza:
Hali! Nekem volt már olyan, hogy senki sem tudott felvenni és én se senkit sehogyan. Régi msnre felmentem és csak ott tudtam ezeket helyre hozni. Nekem az segített, hogy újraraktam az msn-t, sztem te is tedd ezt. (most perpill az angolt használom és eddig semmi baja, bár lehet hogy ez nem jelent semmit.)
2010. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hm mik vannak lehet majd megpróbálom:)
2010. okt. 1. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!