Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik e olyan program...

Létezik e olyan program telefonra amiben vissza tudom szerezni telefonom újrarakása előtt rajta hagyott képeket és videókat mert újra raktam a telefonomat és elfelejtettem beállítani a biztonsági mentést a Google fiókba és a gekekrolsokrajta maradt?

Figyelt kérdés

#Torkes
2022. dec. 27. 03:12
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha az újrarakás csak gyorsformázást csinált, akkor egy kis esély van rá, hogy speciális programmal, ami törölt fájlok visszaállítására szolgál, tudsz kezdeni valami. De sok reményt nem fűznék hozzá, mert esélyes, hogy azok a területek ahol a képek voltak, mar részben felülírásra kerültek
2022. dec. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az adatvesztés után AZONNAL kikapcsoltad a telefont és nem használtad, akkor még van remény, adatmentésre kell vinni. Ha órákon ár használtad akkor jelentősen csökkent az esélye, attól még lehet, hogy részben sikerül, de lutri és sokba kerül a dolog akkor is ha nem sikerül, vagy csak részben.
2022. dec. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik.
2022. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És esetleg tudnátok nekem egy én se alkalmazást ajánlani vagy hol találok ilyen alkalmazást hol ezt a folyamatot véghez tudom vinni. Köszönöm előre is a válaszokat
2022. dec. 28. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!