Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy olyan programra lenne...

Egy olyan programra lenne szükségem amivel tudom húzni a procit, vga-t és tudom állítani a ventiket. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta keresek egy ilyen programot de nem találok...:S
2010. okt. 2. 11:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

van hűtő padom , nah it vannak a képek itt hogy lehet húzni a vga-t vagy a procit?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 2. 15:47
 12/18 anonim válasza:
Az én laptopomba 2x olyan jó kártya van, mégse mennek az újabb játékok, sőt még a régiek sem. Bele kell törődni, azon a kártyán semmiféle progam nem fog segíteni. De majd idővel rájössz.
2010. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát nekem fut full graf on nfs carbon,közepeaen undercover asztán viszi a cod2-t ,cod4-et ,metin2,wow,muonline,nfs shift.. ienek
2010. okt. 2. 19:01
 14/18 A kérdező kommentje:
de am nem is az a lenyeg csak hogy megtanuljam hogy hogy kell amugy is el akarom adni a laptopomat nem tom menyiért lehetne eladni szented kb? menyit ér?
2010. okt. 2. 19:03
 15/18 anonim válasza:
Ha leírod a típusát és hogy melyik évben gyártották akkor meg tudom saccolni.
2010. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

én irtam h biosba lehet huzni a procit


néztem a képeket de igy most nem vágom, de azt tom h minden biosba tod huzni vagy visszavenni is. vidd el egy "számtech" boltba és ott kérd meg h mutassák meg

2010. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
De hiába húzza a procit sokat nem segít vele :( Na meg ésszel kell.. ki kell számolni a szorzót stb.
2010. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
acer aspire 5730z proci intel pentium dual inside 2X2ghz,667fsb ,1mb l2, vid: mobil intel gma 4500m ramm 2gb ddr2 ,160gb merevlemez,dvd super multi.. 802.11 b/g wifi,4db usb,1 monitor csatlakozó 1 lan,1telefon,fülhallgató,mikrofon,valami multi jack, kártyaolvasó,express card, szép állapot karcmentes kivéve a teteje mert összekarcoltam egy usb kábelel:S , szépen mükszik nem volt húzva,amuúgy szerintem egy iszonyatosan jó laptop haverom 250ezres dell laptopja ehhez képest egy csiga.2008 karácsonyi asszem 2 x volt szevizbe garisba mert alapból rossz volt a kijelző de kicsrélték 2x mertt megint rosz at raktak be le és most egy nagyon jót raktak bele oldalról is jól láthatóak a színek stb. szeretem nagyon
2010. okt. 6. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!