Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xfire miatt most nem megy a MW2?

Xfire miatt most nem megy a MW2?

Figyelt kérdés

Hali eddig AlterIWNET-en toltam a MW2 de most felettem az Xfiret s most nem akar menni semmi , esetleg valaki vegyen fel s mondja el mi a gond .....

"niboler"


2010. okt. 2. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

én sem tudom, mert nekem is fent van az Xfire, és az MW2 is, de tökéletesen működik!

esetleg ha leírnád hogy mi nem akar működni pl.? nem indul egyáltalán a játék?

2010. okt. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nah most valamit csináltam és elindult , megadnád az Xfiret h party-ba mennyünk ki akarom próbálni h működik e
2010. okt. 2. 12:20
 3/6 A kérdező kommentje:
mégsem jó , nem ismeri fel a játékot hiába lepek be nem írja ki hogy xfire be lenne kapcsolva ingámé.
2010. okt. 2. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert az igazi CoD 6 Steam-es, emiatt az Xfire a Steam mappájába keresi.Tehát az Xfire-n a CoD6-ot akkor ismeri csak, ha a játék eredeti.Ezzel jár, ha valaki nem eredeti játékkal tol:)
2010. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazad van , ment a zöld kéz ty
2010. okt. 2. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:
:D Köszi!De ha csinálsz Steam mappát, és úgy sorrendbe alkotsz mappákat, akkor az Xfire képes lesz érzékelni a CoD6-ot.:D
2010. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!