Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlenül töröltem a gépemről...

Dr. Bori András kérdése:

Véletlenül töröltem a gépemről a videólejátszó programot, de valahogy mégis lejátssza, de csak kizárólag VLC-vel. Windows Media Playerrel és Microsoft Edge-vel nem. Ráadásul, hangja a videónak még VLC-vel sincs. Helyrehozható?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám ezt helyrehozni, hol tudnék letölteni olyan programot, hogy újra minden típussal lejátszható legyen a videó, és hangja is legyen? Ha tudnátok letöltési linket adni, az szuper lenne.

2023. jan. 3. 19:30
 1/4 ludicrousSpeed ***** válasza:
100%
Ha a vlc nem tudja dekódolni a hangot, akkor értelmes forrást kéne nézni...
2023. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bonyolult.

Olyat nem játszik le az Edge, amit eddig lejátszott?

Milyen programot töröltél? A Windows Filmek+TV-jét?

Milyen a videók kiterjesztése (pl. mp4, webm)?

2023. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, a "Windows Filmek+TV-jét". Közben én sem értem, hogy hogyan, de megoldottam. 😀Letöltöttem a "vidmore playert", és erre az összes lejátszótípus elkezdett normálisan működni...
2023. jan. 3. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Windows Filmek+TV-jét


Microsoft Store újra leölt + alapértelmezáés beállitás ?

2023. jan. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!