Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen naptárt/emlékeztetőt...

Milyen naptárt/emlékeztetőt használjak, hogy időben tudjam a születésnapokat, stb?

Figyelt kérdés

Mindig mindent elfelejtek a szülinapok, névnapot téren.


Kellene nekem valami ami szól időben, meg főleg aznap is, hogy jön egy ilyen nap.


Ok. Google Calendar is lehet, de akkor hogyan? Valahogy nem tudom hogyan kellene beállítani.



2023. jan. 4. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Fosbook nem szól? Mikor még használtam azt a xart, le sem lehetett lőni.


Neked egy olyan alkalmazás kéne, ami automatikusan felköszönti az ismerőseidet. Nekik meg nyilván olyan, ami automatikusan megköszöni a köszöntést.


Másik opció, ha minden nap kiírod a falra hogy boldog születesnapot mindenkinek aki ma tartja. Esetleg boldog nevnapot minden kedves Katalin ismerősömnek.


Esetleg átalakíttathatod az oldaladat emlékoldallá. Ha halott vagy, nem kell felköszöntened senkit.

2023. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felveszed a Google naptáradba a születésnapokat, úgy hogy évente ismétlődjön. Én is így nem felejtem el a születésnapokat, névnapokat meg egyebeket.

Ha a telefonodon van Google naptár alkalmazás, akkor ott majd küld értesítést. Azt is beállíthatod, hogy x nappal előre szóljon, ha mondjuk időt akarsz hagyni magadnak ajándékot venni.

2023. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Birday egyszerű, de nagyszerű.
2023. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 azt tudtad hogy ha a névjegyzekbe beírod a születésnapokat, az automatikusan bekerül a google naptárba? ;)
2023. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!