Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows-om nem jogtiszta és...

A windows-om nem jogtiszta és én véletlen bekapcsoltam a frissítést. Azonnal lebuktam és most irkálnak mindenféle hülyeséget (szerezzen be eredetit, az eredeti mennyivel jobb, meg ilyenek). Most mi lesz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

úr isten hát ez nagyon nagy katasztrófa XD


rendszer visszaállítással állítsd vissza a frissítés elötti időpontra, utána tegyél fel egy eredetisítő patchet, vagy ha nem teszel fel ilyet, ne engedd a gépednek, hogy leszedje az eredeti windows-valódi előny frissítést, és a media player 11et.

2008. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Úr isten...
2008. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
Nekem is volt ilyen és elméletileg ha nem szerzel be ujjat akk kijönnek és elviszik az egész gépedet minden cd-vel eggyütt..de én megusztem peig 2 gép van a házba és mind a 2-t elvitték volna de nemjöttek ki...:D szal nem olyan nagy a baj...de nemtom hova hisznek ezek me tizen nemtom hány ezer forint egy eredeti windows...
2008. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
előzö vok és nem ujjat hanem eredetit bocsi...:)
2008. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Rendszervisszaallitassal allitsd vissza korabbra, vagy telepitsd ujra. Nem fognak kimenni hozzad, kishal vagy ahhoz.
2008. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Ez kell teneked:


[link]



Remove WGA, leszedi azt az idegesítő feliratot.

2008. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszike meg csináltam :D
2008. dec. 27. 19:07
 8/10 anonim válasza:
93%
Le lehet tölteni a frissitéseket csak tudni kell hogy melyiket
2008. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
formázd le a géped,és rakd újra a windowst, ha meg frissítésért nyavalyog, akkor kézi telepítésre állítsd be, és itt a nyézetekből ki tudod venni a pipát és azt nem fogja telepíteni, és megkérdezi h a kihagyot frissítésekről kér-e újboli figyelmeztetést, itt be nyomod neki h nem kérsz, és békén hagy.
2008. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17%
vedd meg, ha láma vagy krekkelni. amúgy szülj sünt.
2009. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!