Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan lehet letölteni a The...

Honnan lehet letölteni a The Sims 3 Razoros változatát és hogyan lehet rá feltelepíteni A világ körült és más kiegészítőket?

Figyelt kérdés

Először letöltöttem a BETA verziót, amire sajnos nem lehetett kiegészítőket tenni mert nem engedte a frissítést. Utána letöltöttem egy razorost, amiről kiderült, hogy vírusos volt. Erre már sikerült feltelepítenem a világ körült, de amikor elindítottam a játékot akkor kiírta, hogy a "Lemezhitelesítés sikertelen. Nem tudjuk megerősíteni, hogy a birtokodban lévő játéklemez a The Sims 3 A világ körül jogtiszta változata."


Légyszi írjatok linkeket is, hogy a Razoros verziót honnan érdemes letölteni és a többi kiegészítőket hol találom meg, valamint, hogy kell rendesen feltelepíteni, hogy rendesen elinduljon a játék és játszani lehessen vele.


2010. okt. 2. 16:13
 1/3 Apple707 ***** válasza:
isohunt.com-on keress torrentet. nézd meg a seedereket, és amit a legtöbben seedelnek az 99% hogy működni is fog. ha gond van vele, olvasd el a readme-t és a kommenteket a torrentnél.
2010. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi aki írt...megnéztem de nagyon sok találatot adott ki és nem tudom, melyiket töltsem le. nem szeretném feleslegesen letölteni és a végén kiderül, hogy nem működik v. vírusos.


tehát akinek megvan a játék és van rajta kiegészítő és jól is működik neki...az légyszi küldjön már linket, hogy ő honnan töltötte le a razoros sims 3-at!

2010. okt. 3. 13:43
 3/3 anonim válasza:

*****

én innen töltöttem le és a kiegészítők is megfelelően működnek!Ha segítség kell írj!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!