Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A uBlock Origin bővítményt...

A uBlock Origin bővítményt honnan lehet megvenni, mennyibe kerül, hogyan kell telepíteni pl. Chrome böngésző esetén?

Figyelt kérdés
Lámának írd le légy szíves.

2023. jan. 8. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Jobb felső sarokban: Telepítés.

Ingyenes.

Szívesen.

2023. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Telefonos Chrome-on nem tudsz semmilyen kiegészítőt telepíteni. Arra más megoldások vannak. Pl Brave böngésző, Opera stb...
2023. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megvenni, nem kerül semmibe ez egy teljesen ingyenes és ráadásul nyílt forrású (elérhető az a forráskód, amiben a böngészőbővítményt írták, így átellenőrizhető, módosítható saját célra), multiplatform (működik Firefox és Edge böngészők alatt is).


A telepítése egyszerű: beírod egy keresőbe, hogy uBlock Origin:

[link]

az első találat a hivatalos oldal:

[link]

ahol található egy hivatkozás a Google Chrome bővítményeit tartalmazó hivatalos oldalra:

[link]

ahol a jobb felső sarokban a telepítés gombra kattintva feltelepítheted a böngészőbővítményt.


A bővítmények telepítéséről bővebben:

[link]

2023. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2. Köszönöm szépen. Régóta a Brave-et használom, de ma furcsán viselkedett. Töröltem, telepítettem, akkor rövid ideig jó volt, de most megint nem jó.
2023. jan. 8. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha okostelefonon használod a Chrome-ot, ott nem tudod telepíteni a böngészőbővítményt.

Más böngészőben - például Firefoxban:

[link]

már lehet:

[link]

2023. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, okostelefonon szerettem volna használni.


Jó. Köszönöm.

2023. jan. 8. 18:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!