Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ESET vírusírtó aktiválása...

ESET vírusírtó aktiválása netes kódokkal működik? Ha igen, mennyire hatékony, biztonságos így?

Figyelt kérdés

Szevasztok! Eddig hosszú évek óta csak eredeti, havi kódokkal használtam az ESET vírusírtót, egészen pontosan az Internet Security terméküket. Mindig megvettem a GameStar-t, de mióta megszűnt, azóta a PC World-öt. De már a Chip az egyetlen kb., akik továbbra is nyomtatott magazint adnak ki, most januártól már sajnos a PC World sem. Viszont elég drága a Chip ahhoz képest, ráadásul vannak neten fellelhető kódok is. Eddig is voltak, tudom. Sosem próbáltam. Működnek rendesen? Nem vacakolnak pár sikeres frissítés után? Vagy esetleg melyik az a kis erőforrásigényű, hatékony vírusírtó, amire szükség esetén át lehetne állni? Ami lehetőleg ingyenes is. Windows 10-et használok, a Defender-t nem nagyon szeretném használni.

Köszönöm!



2023. jan. 9. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú évek óta vásárolt kóddal használom az ESET Internet Securityt. SOHA nem csalódtam benne. Ha lejáróban a licensz, akkor küldenek egy levelet és meg kell kezdeni a folyamatot, öt lépésben. Ha ez megvan, akkor kérik az 50%-os kedvezményre jogositó igazolvány másolatát. Végül megérkezik a licensz, az egyik mód szerint mint a Windows licenszezés-szerű, vagyis öt részből áll. És van a másik, a licenszazonosító. Ez a levél két hét után eltűnik a levelezésből, örökre. Ha kérek, elküldik újra, de az is eltűnik. Kijátszani nincs értelme, mert kőkemény, mert a Behatolásmegelőző rendszer nélkül semmit sem ér. Nézd meg a kedvezményeket, valamelyikbe csak beleférsz, 6000-8000 ft pedig nem vág földhöz.
2023. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Defendert ha jót akarsz, ne használj.
2023. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért a defender eléggé felszülte magát az utóbbi időkben, tudatos internethasználat mellett elég is lehet. Az ESET smart security premiumot használom de a vérem az magyar, sose fizettem érte. Nem volt vele problémám max annyi hogy valamikor már az első kód működik valamikor a 10-20. Ezeket a licenszeket facebook kommentekből bányászom.
2023. jan. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

már nincsenek az újságban kódok

a dvd-vel lehet aktiválni a havi előfizetést

2023. jan. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Eset Internet Security kifejezetten az otthoni gépre készült. NEM lassítja a gépet, nagyon jó. Az Eset Smart Security erősebb.
2023. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2-3 ezerért bármikor bírsz vásárolni vaterán, Hardveraprón, Jófogáson éves kódokat teljesen legálisan. Annyit csak rá bírsz szánni??
ápr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!