Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program jó grafikonok...

Milyen program jó grafikonok rajzolasara?

Figyelt kérdés
Szevasztok, klasszikos grafikonokat - 2db tengellyel x,y - van szuksegem elkesziteni, nem adatokból kell összeallitani hanem csak simán megrajzolnom a vonalait valamilyen rajzolo programmal, tudtok ajanlani valamit?

2023. jan. 16. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Mármint csak úgy akarsz vonalat húzni? Vagy nem értem a kérdést. Excel is tud egészen normális grafikonokat rajzolni, vagy ott van az "R" csomag. Ha meg csak "rajzolni szeretnél" szabadkézzel akkor bármelyik rajzoló program a paint-től kezdve egy rakás van. De tényleg nem 100%-ban értem a kérdésedet.
2023. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen csak ugy vonalat, paintban probaltam de abban nem ment jol, nemkell a legprofibb program de a paint-nel azert jobb, vagy esetleg ha van olyan amelyik jobb a grafikonokhoz
2023. jan. 16. 21:46
 3/10 A kérdező kommentje:
"R" csomag az mi akar lenni?
2023. jan. 16. 21:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az "R" egy matematikai statisztikai program rendszer. De ezek szerint nem arra van szükséged.


Egyszereűbb rajzoló program pl. scribus.net inkspace.org ezekkel próbálkoznék. Ha magasabb szint kell az már fizetős adobe illustrator vagy coreldraw

2023. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösz, azóta már beinstaláltam a Gimp-et, azzal megprobalom
2023. jan. 17. 12:38
 6/10 anonim ***** válasza:
A Gimp nem igazán jó erre, bár nem lehetetlen, de az Inkspace teljesen jó, vagy, hogy mondjak valami mást is a Libreoffice Draw része is ok
2023. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen rájöttem erre én is, a Gimp képszerkesztésre jó, megpróbálom ezekkel amit emlitettél, kösz
2023. febr. 9. 18:26
 8/10 A kérdező kommentje:
szóval a felsoroltak ingyenes programok?
2023. febr. 9. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen mindegyik ingyenes.
2023. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sőt nem is kell semmit se installálni, google drawings-ban is lehet.

[link]


Amivel érdemes kezdeni egyébként ezekben a fajta progikban az a rácshoz igazítás bekapcsolása.

2023. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!