Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám népszerűsíteni...

Hogyan tudnám népszerűsíteni a játékomat amit tavaly készítettem?

Figyelt kérdés

Retró stílusú felülnézetes lövöldözős játék.

A poén az benne hogy ez egy multiplayer játék de nem kell hozzá semmi más csak a géped.(se internet kapcsolta se másik gép)

1 billentyűzeten lehet játszani.

(még egy versenyre készítettem de lecsúszta a határidőről :( )(ezért van kint a nevem több helyen is a játékban.)

Milyen oldalakra tudnám elküldeni?


2010. okt. 3. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
megaupload
2010. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom bevételt nagyon nem szeretnél belőle.


A helyedben játékokkal foglalkozó lapoknak, oldalaknak küldeném be (Gamestar, PC Guru... stb), ők elérhetővé teszik az oldalukon, az ilyen lapokat sokan olvassák, ráadásul korrekt értékelést is kaphatsz róla.

2010. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán ha itt megadtál volna egy linket, letöltéshez, vagy egy egyszerű kis oldalhoz, amire teszel fel képeket a játékról, meg leírást, akkor már népszerűbb is lenne... :P
2010. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy olyan oldalon kellene hirdetni, ahova sokan járnak. Pl: napiszar.com, puruttya..stb
2010. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!