Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni a...

Csicsky kérdése:

Honnan tudom letölteni a vanBasco's Karaoke Player (freeware) magyar változatát?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne az ingyenes, szabadon letölthető vanBasco's Karaoke Player magyar változatára (v2.53). Ennek innen kellene letölthetőnek lennie (a Windows XP alatt futó változatról lenne szó):

[link]

[link]

de sajnos egyik oldalról sem lehet letölteni. Megmondaná valaki, hogy hol találom meg? Esetleg el tudná valaki küldeni akinek megvan?

Más, hasonló célra szolgáló MIDI lejátszó sajnos nem felel meg.



2023. jan. 20. 20:27
 1/2 CspCsj ***** válasza:

[link]

Itt van Download rész, ahonnét a program, - és van Language Packs rész, ahonnét a magyarítás tölthető.

2023. jan. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Sikerült letöltenem, csak az a probléma, hogy amikor mindkettőt leellenőriztem a Virostotallal, akkor a lejátszóban 4 "találat" volt, a magyarításban meg 19 (főleg trójai). Most nem tudom, hogy mit tegyek, nem merem telepíteni őket.
2023. jan. 21. 01:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!