Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek van eredeti vírusírtója?

Kinek van eredeti vírusírtója?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Enyém eredeti, Avast... mondjuk ingyenes szal alap.
2010. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem vmi upc vírus irtó van havi 500 ft fizetek érte, de az óta egy vírus sincs a gépemen.
2010. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem avast! Free Antivirus van, ingyenes, tehát legális.

Amúgy az illegális vírusirtók a legtöbbször nem védenek. Vedd meg/használj ingyeneset/használd újságos kóddal/töltsd le az újságot, és használd a benne levő kódot. Ez négy alternatíva az illegális antivírus helyett.

2010. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is avast volt régen, használt.

Előtte nem eredeti nod32-m volt, több mint 9000 (OVER 9000!!!!) vírusom volt, szerelő szedte le őket.

Most meg egyáltalán nem használok vírusirtót, mert minden nap ugyanazokat az oldalakat nézem meg, amik megbízhatóak, ha meg kapok valami durva vírust újrarakom a gépemet, vindóz egy külön partíción van, fél óra alatt megvagyok.

2010. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem Kaspersky van,amiért fizettem.Tökéletesen végzi a dolgát,de elég sok memóriát használ,lassitja a gépet
2010. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor azzal a NOD32-vel vmi probléma volt, ugyanis nekem is az van crack-es tehát automatikusan frissül, rögtön figyelmeztet még akkor is ha vírusos oldalra megyek. És egy centet sem fizetek érte, mert ha szétnézel a neten, akkor találsz egy csomót, amihez van crack v serial.
2010. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itthon eredeti Windowshoz ingyenes Microsoft Security Essentials, céges gépemen megvett NOD32 van.
2010. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem eredeti NOD32 van
2010. okt. 4. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!