Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan készíthetnék androidos...

Hogyan készíthetnék androidos játékot?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyedül egy teljes játékot fejleszteni, aminek én csinálnám meg a grafikáját és a programot is, ha lehetséges. Későbbiekben lehet jól mutatna az önéletrajzomban is. Egy 2D-s játékra gondolok, valami stratégiai, mint pl a Bloons TD Battles. De fogalmam sincs, hogy mivel érdemes nekiállni, illetve hogyan tehetek egy alkalmazást androidos telefonon futtathatóvá, stb. és nem is találtam semmi kézzel foghatót, grafikus programozást se nagyon tanultam, úgyhogy ha valakinek van PDF-e ami elmagyarázza azt is megköszönném. Egyelőre egyetemre járok, de szeretnék munkát tanulni mielőtt befejezném.


Eddig amiket tanultam programnyelvek: JAVA, Python, C, C++, Haskell, Bash, JS, Pascal

Design programok: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator

Szerveroldali program: PHP (nem probléma ha eleinte nincs szerverkommunikáció, de ha elkészül akkor szeretném ezzel tovább bővíteni)


Jelenleg ez lenne a tudásom, gondolom sok idő elkészíteni egy ilyen alkalmazást, meg nyilván egyedül nehezebb, de szeretnék belevágni, úgyhogy ha valakinek van tapasztalata, szívesen meghallgatnám, mert jelenleg a telefonomon sem tudok saját alkalmazást futtatni.



2023. jan. 23. 14:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!