Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA III, GTA III: Vice City...

GTA III, GTA III: Vice City gomb beragadás?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzékelik a fenti játékok, mintha folyamatosan nyomva lenne az 'a' betű és elkezd emberünk balra húzni. Új játék, load game általában nem gyógyítja meg, csak a kilépés. Másol nincsenek ilyen problémák, a billentyűzetnek nincs baja. Régen nem csinált ilyesmit, azóta csak videókarit cseréltem.
2010. okt. 3. 18:02
 1/2 anonim válasza:
nemlehet, hogy nem gomb beragadás, hanem mondjuk van egy bedugott joystick-od, vagy kormányod, vagy akármid, és az húzza oldalra??
2010. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, a kormányom tápja ki van húzva, de most, hogy így mondod megmagyarázná azt is, hogy miért csak a gta-k csinálják - mással nem játszok, ami kezel kormányt. Bár azt nem értem, hogy miért ötletszerűen csinálja (nem tudom létezik-e, hogy usbről összegyűjt annyi powát, hogy "bekapcsoljon"), mindenesetre köszi, kiróbálom!:)
2010. okt. 4. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!