Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrentről letöltött F1...

Torrentről letöltött F1 2010es játék telepítése, de hogyan?

Figyelt kérdés

Most töltöttem le torrentről az F1 2010 nevű játékot. A mountolásig eljutottam, azaz látom a CD tartalmát, de most hogyan tudnám elindítani magát a játékot? Van egy Razor1911 nevű mappa, gondolom azzal kéne valamit csinálni, csak gőzöm sincs, hogy mit!

Légyszi segítsetek! :)


2010. okt. 3. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel (pl setup.exe), azután a Razor1911 mappa tartalmát másold be oda, ahova telepítetted, és írd felül a fájlokat.
2010. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elvileg már feltelepítettem (csak az uninstall lehetőséget adja). De hogy írjam felül a fájlokat?
2010. okt. 3. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Belehúzod abba a mappába a fájlokat, ahova telepítetted (pl C:/program files/f1/), mikor megkérdezi, hogy írja-e felül, akkor vajon mit kell nyomni? (meglepő módon azt, hogy igen)
2010. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok sikerült már elindítani, köszönöm a segítséget!
2010. okt. 3. 20:43
 5/6 notker15 válasza:
azt megköszönném ha tudnál privátba egy linket andni ahonnan letöltötted mert én felraktam bejön egy fekete f1 2010 logó és onnan sehova tovább. :)
2010. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt szedtem le: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 4. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!