Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WIndows 10 és 11 között mi a...

WIndows 10 és 11 között mi a különbség?

Figyelt kérdés
2023. jan. 30. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

A Microsoft oldaláról elérhető egy összehasonlítás:

"A Windows verzióinak összehasonlítása


Tekintse át a Windows 11 újdonságait, hasonlítsa össze a Windows 10-zel, és találja meg az Önnek megfelelő Windows-verziót."

[link]

2023. jan. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kinézetre gondoltam.
2023. jan. 30. 00:52
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ha rákeresel (pl. Google képkeresővel), az többet mond a szöveges leírásnál. :)

Egyébként - szerintem - sokkal szebb lett, mint a 10. Mondjuk azt nem nehéz túlszárnyalni. A megjelenés terén kicsit nyúltak a KDE-től, kicsit az OSX-től, és nagyjából ennyi.

2023. jan. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
KÖzépre kerültek az ikonok a tálcán
2023. jan. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
A 11 még a 10-nél is rosszabb. A start menüt teljesen tönkretették, a keresés sokkal lassabb lett, és valamiért feleannyi idő alatt lemeríti az aksit, mint a 10.
2023. jan. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bsxy válasza:
100%
Annyi a különbség hogy én le töröltem a picsába és visszatértem a win 7 hez.Tönkre b@szta az előlapi hang kivezetésemet.Win 7 nél érdekes módon meg gyógyult.
2023. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapszabály: Minél magasabb a Windows verziószáma, annál több helyet foglal a merevlemezen, annál nagyobb a processzor- és memóriaigénye, annál több hiba van benne (annál gyakrabban kell frissíteni), annál kevésbé kompatibilis a régi, jól bevált kedvenc programjaiddal és annál inkább kezelhetetlen meg idegesítő, mert hülyének nézi a felhasználót, igyekezvén kivenni a kezéből a részletes beállításokat és a gép irányítását. Tehát: a Windows 10 (egy leheletnyivel) jobb.
2023. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatoska: Az én régi gépembe a Windows 10 miatt kellett új hangkártyát vennem, mert a régihez égen-földön nem volt alá driver!
2023. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!