Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van itt olyan aki keni vágja...

Van itt olyan aki keni vágja a számítógépes gondokat? HELP

Figyelt kérdés

Hát nem is tudom hol kezdjem,a lényeg,hogy letöltöttem egy filmet DVD itt a link is [link]

De letöltés után nem rar vagy zip fájlokat kaptam,hanem ezt írja oda 001 fájl 002 fájl 003 fájl,stb az első fájl az exe amikor rákattintok megnyílik az audio ts és a video ts mappa a menüjét lejátsza de amikor maga a filmre kattintok ezt írja ki ez a média fájl nem játszható le,betettem a daemon toolsba is,lejátssza de nem tudok bele pörgetni az időt mutatja,hogy bele pörgettem,de előröl kezdi a filmet.


2010. okt. 4. 13:41
 1/5 anonim válasza:

Total Commanderrel tudod összerakni őket.

Fájl -> Összeillesztés vagy valami ilyesmi menüt keress.

2010. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zsomkovacs ***** válasza:
Ha a tömörítőprogrammal bizonyos méretű részeket csinál a fájlból (fájlmegosztókon elég gyakori), akkor keletkeznek ilyen .001, .002, stb. fájlok. Felteszem, ez egy önkicsomagoló állomány, az exének kéne kibontania, tehát elvileg azt elindítva tudod kitömöríteni (és utána lejátszani). Ha nem működik, még lehet próbálkozni a Total Commanderrel.
2010. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen csak nekem nem jó az a könyvtárfa ahova tenni akarja,mert ott kevés a hely.
2010. okt. 4. 13:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes,kitömörítettem ahogy írtad,de csak bizonyos fájlokat tömörített ki a menüt,filmelőzetest de maga a darabolt vob fájlokat nem,erre már az előbb is gondoltam,nem lehet hogy hibásak?
2010. okt. 4. 14:00
 5/5 A kérdező kommentje:
sikerült megoldanom!:)
2010. okt. 4. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!