Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem jó az msnem?! De nem...

Nem jó az msnem?! De nem tudom mi a baja?!

Figyelt kérdés

Ma beszerettem volna jeletkezni, de az msn-en plus nem jelent meg vagy is nem jelenítette meg a színes neveket. Újra akartam telepíteni az msn plust. Erre kiírta, hogy lekell töltenem az msnem újabb vezióját.. ezt megtettem, de ezután nem jelenztkezett be és hibát írt ki. A rendszervisszaállításban visszaállítottam az időt az elöttre, még a régi msnem volt a gépen.. de az msn plust még mindig nem tudom rátenni.. se régit.. se a legújabbat.. és zavar a kinézete üzenet íráskor..:S

Mit csináljak vele ?


2010. okt. 4. 15:53
 1/1 anonim válasza:
ne msnez... ha ennyire msn buzí vagy akkor tedd újra a gépet biztos ami biztos xD Vagy szokd meg plusz nélkül :) am lehet telepítetted a reklámszórást vagy mi a fene telepítéskor nekem akkor romlott meg az msnem ugyan így :D
2010. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!