Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows alaphelyzetbe állitás...

Windows alaphelyzetbe állitás után Microsoft alkalmazások(Word Powerpoint...)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Alaphelyzetbe raktam a windowst(10) és alapból rajta volt a Word, Powerpoint stb és most nincs honnan tudnám letölteni őket? (Diák vagyok, van iskolai 365 előfizetése az iskolának) Előre is köszönöm!
2023. febr. 5. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Tölts le LibreOffice-t!

[link]

Mindent tud, amit a Micro$oft Office, annak a formátumait is ismeri, viszont ez még működik is.

2023. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Egyébként ha Pendrivera rárakom az alkalmazásokat a tesóm gépéről és bemásolom akkor az én gépemen is működni fog?

Az a baj hogy alapból rajta volt a gépen és nem tudom hogy honnan és hogyan kéne újra letölteni... Nekem mindenképp a Microsoftos dolgok kellenének az iskola miatt is...

2023. febr. 5. 14:01
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Ahogy már írtam, a micro$oftos formátumokat is ismeri.
2023. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
oké, de mindig a microsoftos dolgokat használtam, a pendriveos megoldás működhet szerinted?
2023. febr. 5. 14:10
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Az iskolában kérdezd meg.
2023. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Office nem fog portable módban futni, ide-oda írogat, persze kipróbálhatod.

Melyik verzió volt, hányas?

2023. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, alapból rajta volt a gépen ahogy megkaptam, de alaphelyzetbe raktam a windowst és azóta nem találom őket, van valami mód hogy vissza tudjam szerezni őket?
2023. febr. 5. 14:27
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Az [link] weboldalon kell belépni az iskolai e-mail címeddel, akkor le tudod tölteni. Ha nincs ilyened, akkor látoss el erre az oldalra: [link]
2023. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Beléptem, Rányomok hogy alkalmazások telepitése, és letelepiti meg minden, de utana a bongeszoben nyitja meg....
2023. febr. 5. 14:33
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

Arról, hogy az oktatás milyen gusztustalan módon összefonódott a Micrtosofttal, most nem mondnaék részletes véleményt.

Mint ahogy magáról a Microsoftról sem, pedig tudnék...

A lényeg:

1. Alapból a Microsoft Windows csak néhány, nagyon alapvető segédprogramot tartalmaz. Komolyabb szövegszerkesztőt nem. Azt előtte fel kell telepíteni rá. (Ha te úgy tapasztaltad, hogy alapból rajta volt a gépen, akkor azt valaki előtte feltelepítette rá.)

2. Mind a LibreOffice, mint a WPS Office, mint az OnlyOffice, mind a FreeOffice magas szintű MS-kompatibilitással rendelkezik. Én évek óta LibreOffice-t használok. Miután iskolában vagyok rendszergazda, és mint említettem, az oktatásba gusztustalan módon belefolyt a Microsoft, a dokumentumok, amiket kapok, kb. 95%-ban MS formátumban vannak. Legutoljára olyan problémám, hogy valami LibreOffice-ban nem működött úgy, ahogy azt MS Office-ban elképzelték, valamikor 5 éve volt, és igazából egy pocsék módon összegányolt dokumentum volt. Ráadásul kevesebb is a macera a LibreOffice-szal. (Egyébként a MS Office is meg tudja nyitni a Libre dokumentumait.)

3. A diákoknak "ingyenes" az Office 365. Ha van már azonosítód, akkor a portal.office.com-ra belépve le tudod tölteni PC-re, mobileszközre, és a webfelületen is használhatod a funkcióiban kevésbé korlátozott változatát az online MS Officenak.

2023. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!