Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Google play könyvekbe saját...

A Google play könyvekbe saját könyvtáramba ha feltöltök 1 könyvet azt ugye csak én látom és senki más nem fér hozzá?

Figyelt kérdés
Sziasztok anno 1 oldalon olvastam, hogy a legegyszerübb E book olvasó maga a play könyvek, nekem tetszik is, megfelel. De ugye amit a saját privát könyvtáramba töltök fel azt más nem látja, mással nem ossza meg? Gondolom a választ, hogy csak én látom senki más, de azért mégis inkább megkérdezném mert nyilván azok az enyémek csak én akarom olvasni. Tehát a lényeg amit a saját könyvtárba töltök csak én látom ugye? köszi.
2023. febr. 7. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Csak te
2023. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, köszi akkor nem kell félnem, hogy másokkal megossza vagy ilyesmi?
2023. febr. 7. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!