Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wow eredeti és privát szerver...

Wow eredeti és privát szerver között van különbség?

Figyelt kérdés

A játékospopuláción kívül van bármi különbség?

Ha bárkit érdekel én firestorm Shadowlands szerveren játszom

Azért kérdezem mert ha nincs mi értelme kidobni egy csomó pénzt az eredetire? Úgyis elsősorban Singleplayer a játék és csak Dungeon és raideknél jön elő a multi.



2023. febr. 7. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mintha azt kérdeznéd az eredeti és a kínai koppintás között van-e különbség, úgy overall bármi tekintetében.
2023. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt arra értem hogy a lemaradáson és a populáción kívül van e különbség.pl kevesebb tartalom, nem elérhető funkciók, több Bug van-e.

Mert ha nincs a tört verziók jobbak mert egy alapból Singleplayer játékban csak kicsit számít a többi játékos.

2023. febr. 7. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Tartalom akkor megy ki ha sikerül össerakniuk azon a környezeten ami alatta van szerver, ahogy az uj funkciók is amik alapból egy professzionális szerverhez vannak tervezve, ha sikerül átemelniük. Bugok meg hát.... az eredeti mögött is ott egy elég angy fejlesztő mégis vannak bugok, ebből kiindulva....
2023. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A wow mióta single player? Az pont nem az.

Minél frisebb egy privát szerveren a kieg, annál bugosabb lesz egyébként, ez az általános megfigyelés

2023. febr. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom küldizésre gondolt.
2023. febr. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra hogy nem szükséges túl sok játékos ahhoz hogy játszani tudj a játékkal és csak kis részénél számít a többi játékos. Random a világban nem számít hányan vannak, a Dungeon és raid-re van kereső ami pár ezres populációnál is 10 perc alatt talál Dungeon vagy raidet.
2023. febr. 8. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaz. Engem ugyan pont a raidelés része ami leköt, de kinek mi


Firestormot nem ismerem, de úgy látom, hogy hosszabb projekt, szóval annyira rossz csak nem lehet. És a Shadowlands is már kint van egy ideje náluk, szóval bugjavításokat is csnáltak már. Ettől függetlenül a fókusz szerintem SL-el contenten lesz

2023. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Firestorm nem annyira bugos. Csak a bfa küldiket el lehet felejteni mert azok viszont használhatatlanok
2023. febr. 8. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!