Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom win 10 estén a...

Hogyan tudom win 10 estén a jelszót kikapcsolni indításkor?

Figyelt kérdés
Több videón láttam netplwiz program megnyitása és ott ki lehet kapcsolni. Igen ám, de nekem nem jön ki az a felirat a programban, ahol le kell venni a pipát amellett a bizonyos felirat mellett. Akkor mégis hogy tudom kikapcsolni a jelszót?

2023. febr. 13. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamit akkor rosszul csinálsz. Én mondjuk biztonsági okokból biztos nem kapcsolnám ki a jelszót.
2023. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha telepítéskor nem adsz meg jelszót (offline fiók esetén), akkor nem fog kérni jelszót. Ez ilyen egyszerű. 😆
2023. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

- PIN-kód (Windows Hello) - kikapcsolni


1.gépház - Bejelentkezési lehetőségek - Windows hello bejelentkezés megkövetelése a Microsoft fiókhoz: ki

2.Windows helló pin kód eltávolítás jelszót kér

3.Keresés - Netplwiz - Futtatás rendszergazdaként A számítógép használatához jelszót és felhasználó nevet kell megadni - pipa ki alkalmaz

- jelszót kér utána ok . Újraindítás után nem fog jelszót illetve pin kódot kérni



- Ha a jelölőnégyzet hiányzik - Parancssor futtatása rendszergazdaként - parancs:


reg ADD “HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\PasswordLess\Device” /v DevicePasswordLessBuildVersion /t REG_DWORD /d 0 /f


Így már ott kellene lennie a jelölőnégyzetnek. Lehet, hogy újraindítás szükséges.


https://www.youtube.com/watch?v=NsPEbNNOAmU

2023. febr. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2 válaszoló igen úgy van, viszont míg nem adtam meg jelszót nem engedett tovább lépni telepítéskor.


3.válaszoló köszi a segítséget. Igen a parancssorra volt szükség. Utána megjelent a jelölőnégyzet, és azután tudtam kikapcsolni a jelszót.

2023. febr. 14. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű home-ot installáltál és elfelejtetted kihúzni a netkábelt majd visszalépni amikor a jelszót kéri. Ne hagyd hogy rábeszéljen online fiókra. Hacsak nem pont ez a célod.
2023. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!