Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehet tenni ha azt írja...

Mit lehet tenni ha azt írja ki egy program, hogy hiányzik a datchannel.dll fájl?

Figyelt kérdés

Eddig mindig működött a gépemen az utorrent, viszont tegnap óta azt a hibaüzenetet kapom, hogy "Nem folytatható a kód végrehajtása, mert nem található a(z) datachannel.dll. A program újratelepítésével esetleg megoldható a probléma."

Próbáltam törölni, illetve újratelepíteni a programot de ugyanezt a hibaüzenetet kapom.



#datchannel.dll
2023. febr. 14. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj helyette qBittorentet.
2023. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
letöltöd a dll-t és bemásolod a mappába
2023. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Felhívod a tengerentúli emelt díjas ügyfélszolgálatot és egy 2 órás beszélgetésben elmondja neked Vanda mit kell csinálnod. 😵‍💫
2023. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cubina ***** válasza:

Nem tudom, miért lett lepontozva a 2-es. A dll fájl korrupttá válhat vagy egy frissítés, víruskeresés, tömörítés, stb. miatt szó nélkül áthelyezi/törli a rendszer.

Ilyenkor gyakran segít, ha letöltjük a hiányzó dll-t (én a dll-files.com oldalt szoktam használni erre) és bemásoljuk a program mappájába. Számtalanszor jártam már így és utána mindig működött az adott program.

2023. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!