Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Audacity miért tömörít...

Az Audacity miért tömörít felvétel közben?

Figyelt kérdés
Nem sikerült rájönnöm, hogy mi a probléma. Amikor felveszek vele belső hangot (mással nem próbáltam) akkor a felvétel hangerejét még azzal a kiszolgálóval sem tudom állítani, amivel amúgy engedélyezi. Eléggé magas szintű tömörítést nyom, amire én már amúgy, a legkisebb mértéknél is érzékeny vagyok.

2023. febr. 17. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
TotalRecorder wav-ba is felvesz. Audánál nem tudom.
2023. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Audacity-ben is lehet wav-ba menteni. Az viszont tudni kell, hogy az Audacity nem közvetlenül vesz fel, hanem felvételkor csak egy projektet készít, amit a felvétel befejezése után a Fájl menű Exportálás pontjából menthetünk bármibe, így tömörítetlen wav-ba is. Tehát nem értem, hogy neked hogyan tömörít menet közben.
2023. febr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem a végleges formátumról beszélek, hanem a kompresszióról másnéven.
2023. febr. 20. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező a dinamikatartomány kompresszójára gondolhat, az az egyetlen aminek köze lehet ahhoz hogy "felvétel hangerejét még azzal a kiszolgálóval sem tudom állítani"
2023. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!