Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek ha hackeltek az...

Mit tegyek ha hackeltek az achievementjeim?

Figyelt kérdés
Még régebben nagyon elcsesztem valamit. Játszadoztam egy steam achievement unlocker programmal és a csgo achievementjeimet is unlockoltam. Az összeset. Nemrég megpróbáltam visszaállítani de akkor meg az összeset kitöröltem. Gondolom az se tesz jót a trust factoromnak hogy egyáltalán nincsenek achievementjeim. Kérlek segítsen aki tud és az okoskodók kíméljenek.

2023. febr. 22. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az unlockerek egyesével is fel tudnak oldani teljesítményeket, csak ésszel kell használni őket. A trust factorhoz nem valószínű hogy bármilyen köze lenne, mert nem is büntetik az achievement manipulációt.

Ha aktívan játszol, akkor úgyis el fogod érni ugyanezeket a teljesítményeket (a tapasztalat miatt még gyorsabban is, mint először), akkor kezdj tiszta lappal.

Nullázd le az összeset és érd el újra őket. Másodjára is tisztességesen elérni azt ami már megvolt, még mindig jobb, mint odahamisítani a nem létező teljesítményt. Amivel ráadásul azonnal lebuksz, mert vagy a játékórák száma és a teljesítmények nem stimmelnek (lehetetlen pl. 5000 nyert meccset elérni pár tucat vagy egy-kétszáz óra alatt), vagy bárki ránéz a listára és mind ugyanazon a napon és órában lett feloldva, rögtön elkönyvel egy nyomorult csalónak.

2023. febr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2023. febr. 22. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
5000 meccset nem volt lehetetlen elárni rövid idő alatt, simán lehetett egy workshop map-ot letölteni és console parancsokkal pár óra aladt meglehetett csinálni, de már mindegy mivel CS 2 által minden eddigi CS GO achit törölt a Valve
nov. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!