Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van program amiben a partnerek...

Van program amiben a partnerek egymás pc-jét tudják irányítani ha kell? Szüleim laptopján Skype van, azon megosztják a képernyőjüket és én mondom mindig mire kattintsanak ha van valami. Hogy tudnám én átvenni az irányítást? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Vállalkozásuk van, plusz van most egy több éve húzódó bírósági ügyük, ügyvéddel kapcsolatban vannak. Rendszeresen van valami, hogy küldenek valamit tömörítve, ki kell csomagolni, majd kinyomtatgatni, vagy átkonvertálni egy word-ot pdf-be, vagy valamit excelbe kapnak meg és ki kell nyomtatni és kicsit szórakozni kell a margókkal hogy kiférjen egy A4-es lapra, vagy valamikor nem nyomtat a nyomtató.....


Ilyenkor vagy Skype képernyő megosztás, vagy átküldik nekem nagy nehezen a file-okat én meg megcsinálom amit kell aztán vissza küldöm...


Sokkal egyszerűbb lenne az élet ha csak simán bekapcsolnák a laptopot és és távolról át tudnám venni a gép irányítását....


2023. febr. 24. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden win10-11 gépen alapból ott a "Gyors segítség" nevű program. Pont ezt tudja.

(Csak a segítőnek rendelkeznie kell ms fiókkal)

2023. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
TeamViewer, Anydesk, NoMachine, vagy akár a Windowsba épített Távsegítség.
2023. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1


Ja igen, Gyors segítség a neve, nem Távsegítség.

2023. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anydesk a legjobb szerintem.
2023. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!