Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti Windows Vista letörlés...

Eredeti Windows Vista letörlése, egy XP feltelepítése, majd ujra a Vista visszarakása lehetséges, ugyan azzal a product key-vel, a lényeg h a legálisság megmaradjon?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom, amin Windows Vista Home Premium OEM van. A laptop aljára rá van ragasztva a windows-os matrica!


Ha letörlöm az vistát, majd felrakok egy XP és ne adj isten egyszer kellene egy legális Op rendszer, akkor vissza tudom rakni a legális Windows Vistám azzal a product key-vel?

(Windows Vista telepítő CD-m nincs, így előtte valahonnan (warez) beszerzem, majd a saját product key-el telepítem!


2010. okt. 5. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Vistánál iy ugyanúgy van-e, xp-t negyedszerre telepítettem újra ugyanazon a gépen ugyanazzal a kóddal, és elvileg legális maradt.
2010. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen. Csak máshol ne használd. Ha meg majd letöltöd úgy keresd hogy MSDN.
2010. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Mér kell úgy keresnem h MSDN?


Természetesen, nem akarom máshol használni azt a Vistát, mivel szerintem az XP ill WIndows 7 sokkal jobb! Csak hát a Vista legális és ingyen volt a laptop mellé :D

2010. okt. 5. 18:11
 4/4 anonim válasza:

hello, milyen Vista? Ha Home Premium, en szivesen elcserelem veled a Win7 home premiumom kulcsat :)

ha erdekel irj legy szives, koszi, Udv!

2011. júl. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!