Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan oktató videóm, amit...

Van olyan oktató videóm, amit nem lehet letölteni. Szeretném a lejátszási sebességet gyorsítani. A videó ablakában, a beállításokban csak a quality van, egyéb nincs. Volna lehetőség mégis gyorsítani a beszédet?

Figyelt kérdés
Köszi
2023. márc. 6. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen platform?
2023. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak alapokat ismerem valamennyire. Pontosabban mit írjak le, ami a platformmal kapcsolatos? Köszi.
2023. márc. 6. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:

"amit nem lehet letölteni"

Tehát a weben van, nincs vezérlési lehetőség hozzá.

Igyál meg egy vizespohárnyi pálinkát és olyan gyorsnak fogod érezni hogy követni se fogod tudni a mondandóját.

2023. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A weben van. Online oktatás képzés. Nagyon-nagyon sok órás anyagok és mivel család, munka mellett végzem, így a jelenti oktatás kezdetéig fontos lenne mindegyik videót viszonylag hamar meghallgatnom. Az iskola úgy alkotta meg az anyagot, hogy nem letölthető lett, nehogy illetéktelenek is megnézhessék. Ha le tudtam volna tölteni, akkor a társítás c. részben mással is meg tudnám nyitni és ott gyorsítható lenne. Az iskola anyagában, a videó alján lévő beállítások részben csak a quality-t lehet beállítani, más nincs itt. Van esetleg olyan "bővítmény" vagy billentyűkombináció, vagy más, aminek hozzáadásával gyorsítható a lejátszás sebessége?

A humort szeretem, viszont most megköszönve segítséget kértem és erre volnék vevő.

2023. márc. 6. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!