Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DOSBOX alatt hogyan lehetne...

DOSBOX alatt hogyan lehetne nyomtatni?

Figyelt kérdés

Azt oolvastam hogy a dosbox nem tartalmazza a nyomtató portot, ezt tapasztaltam is az LPT portra nem tudom kiküldeni a nyomtatást. Ajánlottak valami CVS változatú dosbox-ot amivel működik. Találtam is valamit de az meg pl az ékezetes kódtáblát nem támogatja.


Hogyan lehet megoldani DOSbox-ból LPT-re történő nyomtatást Windows Vista alatt?


2010. okt. 6. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

- Download DOSBox with LPT passthrough from the link in the first post (HAL9000 webpage).


- Download the DLL package if needed (from same site).

- Download the Porttalk driver. (Link in the quote from first post)

- Unpack the Porttalk driver ZIP package to any folder you like and execute ALLOWIO.EXE

- Configure LPT port (only needed if different than default LPT1=378h) by editting dosbox.conf using notepad (look at the paralllel section)

- Run DOSBox.


[link]

2010. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kicsit érthetőbben lehet?
2010. okt. 6. 14:36
 3/3 A kérdező kommentje:

Olyan verziót találtam amivel ha kiadaom az LPT1 portra történő átirányítást kinyomtatja a szöveget.

de dos-os programokból nem azt írja nincs összeköttetés

2010. okt. 6. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!