Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Macbook-ra hogyan lehet...

Macbook-ra hogyan lehet Windows operációs rendszert telepíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Van egy 2015-ös Macbookom, amit leginkább tanuláshoz használok. Több tantárgyamból viszont használunk Excelt, PowerPointot és hasonló Microsoft Office alkalmazásokat. Eddig még csak egy alternatívát találtam a Word-re.

Esetleg tudnátok abban segíteni, hogy hogyan lehetne elérni a Microsoft Office termékeket Mac-en (úgy, hogy ne kelljen csak a termékekért fizetni), vagy Windows op. rendszert telepíteni? Ehhez külön szakember szükséges, vagy akár én is meg tudnám csinálni? Illetve, ha ezt csak szakember tudja, tudtok nekem ajánlani olyan helyet, ahol ezt megoldanák? Kíváncsi lennék árakra is.

Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségeteket.



2023. márc. 9. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Kérdem én, hogy akkor mi a ráknak vettél/használsz IOS gépet, ha Windowst akarsz rajta futtatni?
2023. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Argloss ***** válasza:
100%

Van MAC verzió Office-ból:

[link]


Ha diák vagy, akkor Office 365-öt tudsz szerezni ingyen:

[link]


Régi mac-en gondolom még van Bootcamp, annak segítségével tudsz Windows telepíteni, M1/M2-re meg Parallels-el.

2023. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Argloss ***** válasza:
Annyit talán még érdemes tudni, hogy a Microsoft Access (adatbáziskezelő) nem lesz a MAC verzióban.
2023. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy
2023. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van office for mac
2023. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!