Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » G Data antivirus licenszhossza...

G Data antivirus licenszhosszabbítás?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nagyjából 2 héttel ezelőtt jelzett nekem a program hogy szükség lenne egy licenszhosszabbításra hogy a továbbiakban is normálisan lehessen képes működni (2022 februárjában lett megvásárolva előre egy évre), ki is fizettem a meglévő programverzióhoz a kiírt összeget, a folyamat le is ment nagyon szépen, még emailt is kaptam hogy a licenhosszabbítást elvégezték és hogy minden rendben.

Nos azóta én a mai napon kapcsoltam be legelőször a gépemet így hát nagyon problémaérzékenységem sem volt. Amint betöltött a rendszer már ugrott is fel egyből a kis ablak jobb alul hogy aktiváljam a lejárt licenszemet. Azt gondoltam ez még azelőtt íródhatott ki mielőtt a tranzakció végbement volna vagy tudja a franc igazából.

Megnyitottam kíváncsiságból a programot és látom hogy a létező összes védelem deaktiválva van. Amikor pedig megkísérelném őket bekapcsolni jelez hogy hosszabbítsam meg a lejárt licenszemet. (A programon belül ezzel szemben már írja hogy az új licensz 2024 februárjáig tart)

Most akkor mi a fene van? Kifizettem a kért összeget és mégsincs meg a licenszem?

Ilyen létezhet egyáltalán, vagy csak én rontottam el valahol nagyon valamit?



2023. márc. 10. 09:51
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Ilyen esetben a szoftver készítőjét, azaz a Supportot keresd meg a problémáddal, még az is elképzelhető, hogy a hibás napokkal meghosszabbítják a licenszet kárpótlásul.

Ebben ők az illetékesek.

Mellékeld a fizetési igazolást/visszaigazoló email-t vagy tranzakció azonosítót és képernyőfotókat az érvényességi időről és a kikapcsolt állapotról. 3-7 napon belül reagálniuk kell rá. Ha 10 nap alatt sem tudják megoldani a problémát, kérd vissza a befizetett összeget!

2023. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!