Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell telepíteni a Sims...

Hogyan kell telepíteni a Sims 2 évszakokat?

Figyelt kérdés
torrentről letöltött.
2010. okt. 6. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell hozzá a Deamon tools nevű program.Azt töltsd le.Aztán telepítsd.Nekem a gépemen,lent jobb oldalon megjelenik a deamon tools jele.Arra kattints és ott van,valami ilyesmi eszköz üres.Arra is kattints rá és keresd meg az évszakokat és azzal nyisd meg.Akkor el kell indulnia a telepítésnek.De ne oda telepítsd ahol az alapjáték van!Csinálj neki egy külön mappát pl. a "d-én",mert az alapot ide teszi:C/program files/Ea.Aztán ha feltelepítetted,akkor nyisd meg ahová telepítette az évszakokat.Ott keresd meg a Tsbin mappát és a crack mappából másold át oda az évszakok ikonját.Akkor megkérdezi,h. felülírod-e és válaszd,h. igen.
2010. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kiirta,hogy a folytatáshoz helyezzem be a sims 2 dvd-t Milyet?? vagymi? frissítéshez...
2010. okt. 6. 20:41
 3/6 A kérdező kommentje:
ezt irja ki : [link]
2010. okt. 7. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Az alapjátékod crackelve van?Ha nincs akkor szerintem crackeld.Vagy nem tudom,mert nekem az alapom már frissített verzió.
2010. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor lehet azért.mert amugy nekem 4 cd-s sims 2m van és 1. cd van a crack, meg is van crackelven, de amikor játszani akarok,mindig be kell tennem a lemezt,kül nem indul el.
2010. okt. 7. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Először nekem is úgy volt meg,de aztán kiírták Dvd-re a frissített verziót.De erről az oldalról,ha letöltöd az alapot,lehet úgy működni fog: [link]

Én az évszakokat is innen töltöttem le.Próbáld meg az alapot,hátha ez már a frissített verziója.

2010. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!