Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez csak valami bug volt?

Ez csak valami bug volt?

Figyelt kérdés
A barátomnak régebben küldtem egy képet viberen, azóta letöröltem a telefonomról. Ma újra szóba jött a kép hogy küldjem el de mondtam hogy már nem tudom. Utána visszagörgettem a képhez és megnyomtam rajta az ilyen újratöltés szerű gombot. Nem történt semmi, megint megjelent a gomb. Utána meg néhányszor megnyomtam, megint semmi. Egy 10 perc múlva megint megnéztem a beszélgetést, és el volt küldve a kép. Ez mi lehetett?

2023. márc. 17. 22:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Látom sikerült rosszul írnom. Azóta a telefonomról a képet töröltem le, a viber azóta is megvan
2023. márc. 17. 22:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha Viber tárolja az üzenetet. De nem tudom, hogy telefonon külön vagy egy szerveren. Szóval az a kép és a tárolt kép "fizikailag" egy másolata. Azaz a törlés nem ekvivalens azzal, hogy soha többé nem lesz elérhető (feltéve, ha van róla másolat valahol).
2023. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Kérdésre a válasz: Nem bug, hanem egy alapvető működés.

2023. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És miért küldte el a képet újra? Ezt lehet tudni?
2023. márc. 17. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!